Laureaci Wilanowskiego Festiwalu 2016 - video - Wilanowski Konkurs

Przejdź do treści

Menu główne:

Laureaci Wilanowskiego Festiwalu 2016 - video

Wyniki Festiwalu 2016 > Laureaci 2016

GRAND PRIX


Adrian Żachowski - tuba
program:
Eugene Bozza - Theme Varie
Ralph Vaughan Williams - Koncert f-moll na tubę - cz.II Romanza
PSM I i II st. im. Karola Szymanowskiego, Płock
grupa 1
uczniowie klas 1-3 szkół muzycznych I stopnia (podstawowa)


Stanisław Tarasiuk - trąbka
program:
W.A.Mozart opr. C.Cowles - Mozart '40' z Symfonii nr 40 g-moll
Mike Hannickel - Rozinante
ZPSM im. Karola Szymanowskiego, Warszawa
grupa 2
uczniowie klas 4-6 szkół muzycznych I stopnia (podstawowa)
Jakub Sieczka - sakshorn tenorowy
program:
Vander Cook "Arcturus"
Wiaczesław Szczełokow "Maleńki marsz"
Zespół Szkół Muzycznych im.Oskara Kolberga, Radom  
Antoni Strahl - trąbka
program:
Julien Porret - Concertino
Franz Schubert - Pstrąg
ZPSM im. Karola Szymanowskiego, Warszawa
    grupa 3
uczniowie klas 1-3 szkół muzycznych II stopnia (gimnazjum, 6-letni cykl kształcenia)

Kajetan Puczko - trąbka Es
program:
Johann Nepomuk Hummel - Koncert Es dur
cz. 2 Andante
 cz. 3 Vivace
OSM II st im. Zenona Brzewskiego, Warszawa
Jan Dąbrowski - waltornia
program:
Henry Purcell - "I Attempt from Love's Sickness to Fly"
Camille Saint-Saëns - "Romance" Op. 36
ZPOSM I i II st. nr 3 im. G Bacewicz, Warszawa
Aleksandra Sumlińska - puzon
program:
David Uber - Romance
Szokolay Sandor - Suita, cz.I Moderato , cz.II Maestoso , cz.III Andante cantabile , cz.IV Animato
PSM I i II st. im. Karola Szymanowskiego, Płock
  grupa 4
uczniowie klas 4 - 6 szkół muzycznych II stopnia (liceum, 6-letni cykl kształcenia)
Szymon Łuniewski - trąbka
program:
Jean Pennequin - Morceau de Concert
Allen Vizzutti - Cascades for trumpet solo
ZPSM I i II st. nr 3 im. Grażyny Bacewicz,  Warszawa

Marcin Sikorski - waltornia
program:
J.S.Bach - Menuet I i II z I Suity wiolonczelowej
H.Nevling -Bagatelle
ZPSM im. Karola Szymanowskiego, Warszawa
  grupa 6
uczniowie klas 4-6 szkół muzycznych II stopnia (4-letni cykl kształcenia)
Joanna Sobczuk - trąbka
program:
Siergiej Rachmaninow - Vocalise
David Uber - The Silver Trumpet
PSM nr 5 im. H.Wieniawskiego, Warszawa
Zespoły kameralne
• zespoły kameralne szkół I st.
"H&H Brass" - PSM Ist nr 4 im.K.Kurpinskiego, Warszawa
Mikołaj Hodor kl 3 - trąbka, Antoni Hodor kl 4 - puzon,
Natalia Wytrykowska kl. 5 - perkusja
program:
• zespoły kameralne szkół II st.
"Brass Boys" - ZPSM im. Karola Szymanowskiego, Warszawa
Jerzy Swianiewicz - trąbka, Bartosz Szymański - trąbka, Marcin Sikorski, waltornia
Karol Chudzik, puzon, Ernest Chudzik, puzon


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


GRAND PRIX
Adrian Żachowski - tuba
 Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st im. Karola Szymanowskiego w Płocku
Eugene Bozza - Theme Varie,    Ralph Vaughan Williams - Koncert f-moll na tubę - cz.II Romanza

Stanisław Tarasiuk - trąbka, ZPSM im. Karola Szymanowskiego, Warszawa
Mike Hannickel - Rozinante, W.A.Mozart opr. C.Cowles - Mozart '40' z Symfonii nr 40 g-moll

Jakub Sieczka - sakshorn tenorowy,  Zespół Szkół Muzycznych im.Oskara Kolberga, Radom  
VanderCook - "Arcturus", Wiaczesław Szczełokow - "Maleńki marsz"

Antoni Strahl - trąbka,   ZPSM im. Karola Szymanowskiego, Warszawa
Julien Porret - Concertino,  Franz Schubert - Pstrąg

Kajetan Puczko - trąbka Es, OSM II st im. Zenona Brzewskiego w Warszawie
J.N.Hummel - 2 & 3 cz. z Koncertu Es dur

Jan Dąbrowski - waltornia, ZPOSM I i II st. nr 3 im. G Bacewicz, Warszawa
Henry Purcell - "I Attempt from Love's Sickness to Fly",   Camille Saint-Saëns - "Romance" Op. 36

Aleksandra Sumlińska - puzon, PSM I i II st. im. Karola Szymanowskiego, Płock

Aleksandra Sumlińska - puzon, PSM I i II st. im. Karola Szymanowskiego, Płock
Szokolay Sandor - Suita, cz.I Moderato , cz.II Maestoso , cz.III Andante cantabile , cz.IV Animato

Szymon Łuniewski - trąbka, ZPSM I i II st. nr 3 im. Grażyny Bacewicz,  Warszawa
Jean Pennequin - Morceau de Concert

Szymon Łuniewski - trąbka, ZPSM I i II st. nr 3 im. Grażyny Bacewicz,  Warszawa
Allen Vizzutti - Cascades for trumpet solo

Marcin Sikorski - waltornia, ZPSM im. Karola Szymanowskiego, Warszawa
J.S.Bach - Menuet I i II z I Suity wiolonczelowej, H.Nevling - Bagatelle

Joanna Sobczuk - trąbka, PSM nr 5 im. H.Wieniawskiego, Warszawa
Siergiej Rachmaninow - Vocalise, Uber - The Silver Trumpet

"H&H Brass", PSM Ist nr 4 im.K.Kurpinskiego, Warszawa
Mikołaj Hodor kl 3 - trąbka, Antoni Hodor kl 4 - puzon,
Natalia Wytrykowska kl. 5 - perkusja


"Brass Boys" - ZPSM im. Karola Szymanowskiego, Warszawa
Jerzy Swianiewicz - trąbka, Bartosz Szymański - trąbka, Marcin Sikorski, waltornia
Karol Chudzik, puzon, Ernest Chudzik, puzon
Victor Ewald - Brass Quintet No.1, Op.5, częśc II i III
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego